reklamines antrastes
reklamines antrastes - Google AdSense 
 

reklamines antrastes

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Destination URL (paskirties adresas) – Tai reklaminės anraštės nuoroda. Tai puslapis, kurį vartotojai mato, paspaudė ant reklaminės nuorodos. Jums reikės žinoti šį adresą, jei norėsite šį puslapį įtraukti į blokuojamų pslapių sąrašą.

Naudojantis Google AdSense negalima spausti ant to paties skydelio daugiau nei kartą į parą

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' reklamines antrastes' susiję:

adsense pinigai, puslapio pinigai, pinigai iš reklamos, adsense nemokama registracija, adsense programa, adsense informacija lietuviškai, google adsense puslapis, google adsense reklama, adsense informacija, darbas internete, pinigai iš tinklalapio, google adsense pajamos, pinigai iš google adsense, spaudyti bannerius, adsense interneto svetaine, google adsense verslas, google adsense informacija, google adsense puslapyje, pinigai už paspaudima, google adsense nuorodos, google pinigai, adsense lietuviškai, google adsense aprašas, apie google adsense, adsense paslaptys, uzdirbti is puslapio, adsense pelnas, google adsense straipsniai, uždarbis iš tinklalapio, google adsense lietuviškai,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.