puslapio pinigai
puslapio pinigai - Google AdSense 
 

puslapio pinigai

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Impression (Parodymai) – Parodymų skaičius pasako, kiek kartų reklaminis skydelis buvo parodytas Google ar kituose puslapiuose ar produktuose iš Google tinklo. Taigi parodymų skaičius padidėja kaskart, kai jis parodomas tinklalapio kūrėjo svetainėje. Parodymų skaičius naudojamas rodant Google AdSense ataskaitas.

Google AdSense sąvoka: Account creation (Sąskaitos sukūrimas) - Sąskaita sukuriama, kai tik jūsų paraiškos forma yra priimama Google komandos. Sukūrus sąskaita, galima prie jos prisijungti.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' puslapio pinigai' susiję:

darbas internete, google adsense raktazodziai, payperclick programa, kontekstinė reklama, adwords google, google adsense informacija, google adsense pinigai, google adsense puslapis, spaudyti bannerius, adsense pelnas, adsense interneto svetaine, pinigai už paspaudima, pinigai iš reklamos, pelningi raktiniai zodziai, pinigai iš google adsense, google adsense forumas, adsense pajamos, apie google adsense, google adsense nuorodos, adsense lietuviškai, uzdirbti is puslapio, google adsense lietuviškai, googel adsense tinklalapis, google adsense aprašas, puslapio pinigai, google adsense pajamos, google adsense info, baneriu programa, adsense programa, adsense info lietuviškai,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.