pelningi raktiniai zodziai
pelningi raktiniai zodziai - Google AdSense 
 

pelningi raktiniai zodziai

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Account activation (Sąskaitos aktyvavimas) - Po paraiškos dalyvauti AdSense programoje ir patikrinus el. pašto adreso validumą, AdSense komanda peržiūrės Jūsų aplikaciją ir išsiųs atsakymą per 1-2 dienas (nors iš tikrųjų tai užtrunka ilgiau). Jei būsite priimtas į programą, jūs galėsitjungi prie sistemos, padaryti COPY-PASTE su adsense kodu, ir galėsite pradėti laukti savo pirmųjų pinigų.

Google AdSense sąvoka: Ad rank/Positioning (Skydelio efektyvumas) - Skydelio efektyvumas puslapyje nustatomas pagal keletą faktorių - maksimalią paspaudimo kainą ir paspaudimų dažnį.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' pelningi raktiniai zodziai' susiję:

reklamines antrastes, google adsense, google adsense pinigai, google adsense lietuviškai, reklaminiai baneriai, adsense lietuvos reklamuotojai, googel adsense tinklalapis, adsense informacija, adsense pelningi raktiniai zodziai, google adsense puslapyje, pinigai internete, google adsense raktazodziai, adsense patarimai, pinigai iš tinklalapio, google adsense čekis, baneriu programa, google pinigai, spaudyti bannerius, google adsense aprašas, darbas internete, google adsense forumas, adsense nemokama registracija, pinigai už paspaudima, uždarbis internete, google adsense pajamos, google adsense informacija, uzdirbti is puslapio, adsense informacija lietuviškai, adsense lietuviškai, google adsense verslas,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.