google adsense
google adsense - Google AdSense 
 

google adsense

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Ad rank/Positioning (Skydelio efektyvumas) - Skydelio efektyvumas puslapyje nustatomas pagal keletą faktorių - maksimalią paspaudimo kainą ir paspaudimų dažnį.

Google AdSense programoje leidžiama įsidėti iki 3 reklaminių skydelių kiekviename psl. Jei įskaičiuotume tai, ka kiekvienas iš skydelių gali būti skydelių blokas, pavyzdžiui "dangoraižinis" (skyscraper) skydelis, tai bendras skydelių skaičius išauga gana įspūdingai. Tačiau neverta perkrauti puslapio skydeliais - tikrai nuvilsite vartotojus, kurie tik mažiau susidomės reklaminiais skydeliais. Kita vertus, kai jų yra daugiau, puslapio lankytojai turi teisę pasirinkti norimą reklamą - tai gali būti ir privalumas.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' google adsense' susiję:

google adsense puslapyje, reklaminiai skydeliai, pinigai iš reklamos, darbas internete, pinigai už paspaudima, pinigai iš google adsense, google adsense forumas, google adsense informacija, adwords google, baneriu programa, google adsense pajamos, adsense informacija, uždarbis iš tinklalapio, adsense informacija lietuviškai, adsense lietuvos reklamuotojai, google adsense pinigai, spaudyti bannerius, reklaminiai baneriai, pinigai internete, adsense programa, payperclick programa, google adsense reklama, google adsense pinigai, google adsense čekis, adsense lietuviskai, google adsense patarimai, adsense lietuviškai, google adsense, apie google adsense, google adsense puslapis,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.