google adsense puslapis
google adsense puslapis - Google AdSense 
 

google adsense puslapis

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Adware - Programinė įranga, kuri renka informacija apie vartotojus per itnerneto ryšį, neatsiklaudami vartotojų. Tokia informacija dažnai naudojama paskirstyti reklamas vartotojams. Tačiau puslapiai, kurie turi ryšių su tokia programine įranga, yra netoleruotini AdSense sistemoje.

Google AdSene reklamos programa yraNemokama: Prisijungti galima nemokamai. Šiuo metu veikia ir Google adsense referallų sistema: jei jūs rekomenduosite pabandyti Google AdSense draugui, kai jis uždirbs savo pirmąją šimtinę, jums nubyrės tiek pat - šimtinė už nieką atiteks ir jums. Kodėl Google AdSense programoje tai apsimoka ir yra praktikuojama? Kuo daugiau žmonių, įsisdedančių reklamas, tuo mažėja konkurencija tarp norinčių įsidėti reklamas. Taigi daugėja ir reklamuotojų, ir besireklamuojančių. Tai didina AdSense apyvartą, taigi kartu ir pelną.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' google adsense puslapis' susiję:

pinigai internete, pinigai iš google adsense, adsense pinigai, google adsense info, reklamines antrastes, uzdarbis internete, googel adsense tinklalapis, apie google adsense, reklamuotis google adsense, pinigai iš reklamos, uždarbis iš tinklalapio, adsense pelningi raktiniai zodziai, adsense interneto svetaine, adsense paslaptys, google adsense verslas, reklaminiai baneriai, google pinigai, reklaminiai banneriai, kontekstinė reklama, adsense reklama, adsense lietuviškai, adsense programa, reklaminiai skydeliai, google adsense aprašas, google adsense lietuvoje, google adsense lietuviškai, google adsense čekis, google adsense pinigai, pelningi raktiniai zodziai, yahoo adsense,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.