google adsense nuorodos
google adsense nuorodos - Google AdSense 
 

google adsense nuorodos

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Effective CPM (efektyvumas) - Uždirbta suma per 1000 parodymų. Tai yra labai patogi priemonė palyginti tarkime kelių mėnesių ar kelių skirtingų reklaminių skydelių efektyvumą. Apskaičiuojamas padalinus galutines pajamas iš parodymų skaičiaus ir padauginus iš 1000.

Destination URL (paskirties adresas) – Tai reklaminės anraštės nuoroda. Tai puslapis, kurį vartotojai mato, paspaudė ant reklaminės nuorodos. Jums reikės žinoti šį adresą, jei norėsite šį puslapį įtraukti į blokuojamų pslapių sąrašą.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' google adsense nuorodos' susiję:

adsense pajamos, google adsense reklama, bannerių programa, adsense pelnas, google adsense verslas, google adsense aprašas, uzdirbti is puslapio, puslapio pinigai, pinigai iš google adsense, google adsense, kontekstinė reklama, google adsense lietuviškai, google adsense puslapis, pinigai iš reklamos, google pinigai, adsense reklama, google adsense pinigai, adsense informacija, uzdarbis internete, reklaminiai skydeliai, google adsense nuorodos, adsense nemokama registracija, yahoo adsense, uždarbis internete, adsense info lietuviškai, adsense informacija lietuviškai, adsense lietuvos reklamuotojai, pinigai internete, google adsense raktazodziai, google adsense puslapyje,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.