google adsense lietuviškai
google adsense lietuviškai - Google AdSense 
 

google adsense lietuviškai

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Maximum cost-per-click (maksimali kaina už papspaudimą) – Tai didžiausia suma už paspaudimą, kuriąnori ir gali mokėti besireklamuojantys. Google sistema automatiškai pamažina šią sumą, kad reali suma už paspaudimą būtų lygiai vienu centu didesnė negu minimali reikalinga, kad reklamuotojo reklaminis skydelis patektų į skydelius talpinančių puslapius.

Google AdSense sąvoka: Color palette (Spalvų paletė) - AdSense suteikia galimybę tinkinti jūsų reklaminio skydelio spalvų paletę. Galima tinkinti visas sudedamųjų dalių spalvas: rėmelio, fono, aprašomojo teksto, nurodos ar pavadinimo.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' google adsense lietuviškai' susiję:

pinigai internete, kontekstinė reklama, adsense reklama, adsense informacija lietuviškai, google adsense pinigai, pelningi raktiniai zodziai, reklaminiai banneriai, google adsense puslapyje, uždarbis iš tinklalapio, google adsense čekis, google adsense reklama, google adsense patarimai, adsense interneto svetaine, google adsense nuorodos, adsense pajamos, adsense programa, google adsense pajamos, google adsense raktazodziai, pinigai iš google adsense, adsense lietuvos reklamuotojai, baneriu programa, adsense nemokama registracija, reklaminiai skydeliai, google adsense info, adsense pelningi raktiniai zodziai, yahoo adsense, googel adsense tinklalapis, reklamines antrastes, adsense pinigai, google adsense straipsniai,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.