google adsense info
google adsense info - Google AdSense 
 

google adsense info

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Client-side software - Tai visa programinė įranga, skirta pasiekti ar patobulinti prieigą prie interneto. Į šią kategorija įeina ir naršyklės, el. pašto klientai, visokie pašnekesių klientai (pvz MSN).

Google AdSense sąvoka: Cost-per-thousand-impressions (Kaina už 1000 parodymų) – Tai sumą, kuria moka reklamos užsakovas, vartotojams 1000 kartų paspaudus/peržiūrėjus reklaminį skydelį.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' google adsense info' susiję:

adsense info lietuviškai, adsense programa, google adsense verslas, reklaminiai skydeliai, google adsense nuorodos, adsense pelningi raktiniai zodziai, google adsense raktazodziai, pinigai už paspaudimus, pinigai iš google adsense, pelningi raktiniai zodziai, google adsense patarimai, spaudyti bannerius, apie google adsense, google adsense straipsniai, baneriu programa, reklaminiai baneriai, google adsense informacija, pinigai iš tinklalapio, adsense reklama, google adsense puslapyje, google adsense pajamos, google adsense forumas, reklaminiai banneriai, adwords google, adsense pajamos, yahoo adsense, adsense paslaptys, adsense informacija, googel adsense tinklalapis, adsense pelnas,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.