bannerių programa
bannerių programa - Google AdSense 
 

bannerių programa

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Effective CPM (efektyvumas) - Uždirbta suma per 1000 parodymų. Tai yra labai patogi priemonė palyginti tarkime kelių mėnesių ar kelių skirtingų reklaminių skydelių efektyvumą. Apskaičiuojamas padalinus galutines pajamas iš parodymų skaičiaus ir padauginus iš 1000.

Google AdSense sąvoka: Maximum cost-per-click (maksimali kaina už papspaudimą) – Tai didžiausia suma už paspaudimą, kuriąnori ir gali mokėti besireklamuojantys. Google sistema automatiškai pamažina šią sumą, kad reali suma už paspaudimą būtų lygiai vienu centu didesnė negu minimali reikalinga, kad reklamuotojo reklaminis skydelis patektų į skydelius talpinančių puslapius.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' bannerių programa' susiję:

pinigai už paspaudimus, reklamines antrastes, google adsense nuorodos, google adsense, adsense interneto svetaine, google pinigai, google adsense puslapyje, adsense lietuvos reklamuotojai, adsense pelningi raktiniai zodziai, google adsense informacija, adsense lietuviskai, reklamuotis google adsense, uzdirbti is puslapio, google adsense pajamos, adsense reklama, adsense pelnas, bannerių programa, google adsense pinigai, google adsense info, adsense patarimai, adsense programa, pinigai iš reklamos, pinigai internete, spaudyti bannerius, google adsense puslapis, googel adsense tinklalapis, google adsense raktazodziai, adwords google, adsense informacija, google adsense forumas,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.