adsense reklama
adsense reklama - Google AdSense 
 

adsense reklama

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense nesunku isidėti: AdSense kodą galima tiesiog iškirpti ir įklijuoti į HTML kodą. Jeigu darote dinaminį tinklalapį, paremą pvz. PHP technologijomis, skydelių įdėjimas bus dar paprastesnis - tereikės šiek tiek modikuoti PHP kodą. Šiek tiek daugiau darbo, jei norėsite keisti skydelių išvaizdą ir padėtį vos ne kiekviename skirtingame puslapyje - bet tai labiau, kaip angliškai sakoma "feature, not bug". Tačiau tokio keitimo retai kada prireiks - dažnai surandame tinkamą išdėstymą ir paliekame jį ilgam laikui.

Google AdSense sąvoka: Ad rank/Positioning (Skydelio efektyvumas) - Skydelio efektyvumas puslapyje nustatomas pagal keletą faktorių - maksimalią paspaudimo kainą ir paspaudimų dažnį.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense reklama' susiję:

adsense reklama, google pinigai, pinigai iš tinklalapio, baneriu programa, google adsense raktazodziai, adsense interneto svetaine, google adsense pajamos, google adsense pinigai, apie google adsense, google adsense info, google adsense nuorodos, google adsense forumas, spaudyti bannerius, adsense lietuvos reklamuotojai, google adsense reklama, google adsense puslapis, adsense lietuviškai, pelningi raktiniai zodziai, uzdirbti is puslapio, yahoo adsense, google adsense, google adsense puslapyje, uždarbis iš tinklalapio, adsense paslaptys, pinigai internete, google adsense informacija, pinigai iš reklamos, adsense patarimai, google adsense patarimai, reklamines antrastes,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.