adsense programa
adsense programa - Google AdSense 
 

adsense programa

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Vienas iš Google AdSense privalumų yra skydelių įvairovė: Galima rinktis skydelių išdėstymą. Galima dėti ir tekstinius, ir grafinius skydelius. Google komanda tikrai pasistengė: galima rinktis ir tekstinius, ir vaizdinius, ir nuorodų skydelius. Kitaip tariant, skydeliai visiems gyvenimo atvejams :) Tačiau galbūt efektyviausi, populiariausi ir pelningiausi ir tekstiniai skydeliai: žmonės, ypač Lietuvoje, yra kol kas šiek tiek mažiau pripratę, todėl dar nebijo ant jų paspausti. Grafiniai skydeliai kartais atbaido žmones, tačiau svarbu paminėti kad moka ir už vienus ir už kitus tiek pat, ir apskritai nesvarbu kaip atrodo jūsų reklaminis skydelis ar kurioje puslapioje vietoje yra, moka už jo paspaudimą nepriklausomai nuo to.

Google AdSense sąvoka: Channel (Kanalas) - Jūsų nurodyta puslapių grupė, skirta patogiau sekti reklaminių skydėlių efektyvumą. Gali sekti tam tikrus domenus arba net tam tikrus dokumentus.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense programa' susiję:

adsense paslaptys, pinigai internete, bannerių programa, darbas internete, reklaminiai skydeliai, google adsense raktazodziai, google adsense forumas, google adsense nuorodos, google adsense čekis, googel adsense tinklalapis, google adsense lietuvoje, adsense lietuviskai, kontekstinė reklama, google adsense info, puslapio pinigai, uzdarbis internete, google adsense, adsense patarimai, adsense informacija, google adsense informacija, google adsense puslapis, adsense informacija lietuviškai, google adsense pajamos, adsense pinigai, google pinigai, uždarbis iš tinklalapio, pinigai už paspaudima, reklamuotis google adsense, payperclick programa, google adsense pinigai,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.