adsense paslaptys
adsense paslaptys - Google AdSense 
 

adsense paslaptys

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Invalid click or impression (nekorektiški paspaudimai ar parodymai) – Reklaminės antraštės parodymai ar paspaudimai, kurie buvo nelegalūs – tai tokie kurie buvo atlikti norint dirbtinai padidinti paordymų ar paspaudimų skaičių. Google sudėtingos technologijos analizuoja visus paspaudimus bei parodymus ir tiria ar jie nėra dirbtiniai norint paprasčiausiai pasipelnyti iš Google.

Google AdSense sąvoka: Impression (Parodymai) – Parodymų skaičius pasako, kiek kartų reklaminis skydelis buvo parodytas Google ar kituose puslapiuose ar produktuose iš Google tinklo. Taigi parodymų skaičius padidėja kaskart, kai jis parodomas tinklalapio kūrėjo svetainėje. Parodymų skaičius naudojamas rodant Google AdSense ataskaitas.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense paslaptys' susiję:

darbas internete, uzdirbti is puslapio, google adsense atsiliepimai, google adsense, pelningi raktiniai zodziai, google adsense informacija, adsense reklama, reklamuotis google adsense, pinigai iš reklamos, google adsense info, adsense interneto svetaine, pinigai iš tinklalapio, spaudyti bannerius, adsense nemokama registracija, google adsense lietuviškai, google adsense aprašas, reklaminiai banneriai, payperclick programa, google adsense straipsniai, google adsense lietuvoje, pinigai už paspaudimus, reklaminiai baneriai, adsense lietuviskai, google adsense patarimai, adsense pajamos, google adsense forumas, uzdarbis internete, adsense informacija, google adsense puslapyje, pinigai už paspaudima,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.