adsense pajamos
adsense pajamos - Google AdSense 
 

adsense pajamos

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Naudojantis Google AdSense negalima pausti ant skydelio daug kartų

Google AdSense nesunku isidėti: AdSense kodą galima tiesiog iškirpti ir įklijuoti į HTML kodą. Jeigu darote dinaminį tinklalapį, paremą pvz. PHP technologijomis, skydelių įdėjimas bus dar paprastesnis - tereikės šiek tiek modikuoti PHP kodą. Šiek tiek daugiau darbo, jei norėsite keisti skydelių išvaizdą ir padėtį vos ne kiekviename skirtingame puslapyje - bet tai labiau, kaip angliškai sakoma "feature, not bug". Tačiau tokio keitimo retai kada prireiks - dažnai surandame tinkamą išdėstymą ir paliekame jį ilgam laikui.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense pajamos' susiję:

reklaminiai skydeliai, bannerių programa, google adsense aprašas, adsense paslaptys, reklamines antrastes, google pinigai, adsense info lietuviškai, adsense lietuviškai, uždarbis internete, pinigai iš google adsense, adsense pelnas, uzdarbis internete, adwords google, google adsense atsiliepimai, adsense reklama, pelningi raktiniai zodziai, payperclick programa, google adsense pinigai, adsense patarimai, yahoo adsense, pinigai už paspaudimus, adsense nemokama registracija, google adsense raktazodziai, google adsense puslapis, google adsense čekis, google adsense info, adsense informacija, reklaminiai baneriai, google adsense, adsense interneto svetaine,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.