adsense lietuvos reklamuotojai
adsense lietuvos reklamuotojai - Google AdSense 
 

adsense lietuvos reklamuotojai

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Ad rank/Positioning (Skydelio efektyvumas) - Skydelio efektyvumas puslapyje nustatomas pagal keletą faktorių - maksimalią paspaudimo kainą ir paspaudimų dažnį.

Google AdSense sąvoka: Maximum cost-per-click (maksimali kaina už papspaudimą) – Tai didžiausia suma už paspaudimą, kuriąnori ir gali mokėti besireklamuojantys. Google sistema automatiškai pamažina šią sumą, kad reali suma už paspaudimą būtų lygiai vienu centu didesnė negu minimali reikalinga, kad reklamuotojo reklaminis skydelis patektų į skydelius talpinančių puslapius.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense lietuvos reklamuotojai' susiję:

reklaminiai banneriai, reklaminiai skydeliai, yahoo adsense, adsense informacija lietuviškai, google adsense pajamos, adsense nemokama registracija, darbas internete, google adsense puslapis, pinigai iš reklamos, google pinigai, adsense info lietuviškai, google adsense, google adsense atsiliepimai, google adsense čekis, google adsense puslapyje, adsense lietuviskai, google adsense pinigai, google adsense pinigai, pinigai internete, google adsense nuorodos, reklaminiai baneriai, adsense interneto svetaine, reklamines antrastes, pinigai už paspaudima, googel adsense tinklalapis, adsense pelningi raktiniai zodziai, google adsense raktazodziai, apie google adsense, adsense pajamos, adsense informacija,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.