adsense lietuviskai
adsense lietuviskai - Google AdSense 
 

adsense lietuviskai

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense išsami pajamų, parodymų, paspaudimų statistika: Beveik nuolatos atnaujinama reali reklaminių skydelių statistika: žinote kiek pinigų šiandien uždirbote bei koks buvo reklaminių skydelių efektyvumas (paspaudimų skaičius procentais nuo parodymo, paspaudimų skaičius ..). Dabar Google siūlo statistiką siųsti elektroninių paštu - patogiais excelio, csv formatais. Vienu žodžiu, čia irgi neblogai pasistengta - gali surasti vos ne visą įmanomą informaciją apie skydelio efektyvumą. Tiesa, dalykas kurio tikrai nerasite, tai kokių puslapių reklama pas jus buvo rodyta - viskas apsiribojama tik abstrakčiais skaičiais, kiek buvo iš viso parodymų, paspaudimų, bei išvestiniais dydžiais - kiek procentų nuo parodymų buvo paspaudimo, uždirbis per tūkstantį skydelio parodymų ir t.t.

Google AdSense sąvoka: Ad rank/Positioning (Skydelio efektyvumas) - Skydelio efektyvumas puslapyje nustatomas pagal keletą faktorių - maksimalią paspaudimo kainą ir paspaudimų dažnį.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense lietuviskai' susiję:

adsense pelnas, adsense interneto svetaine, google adsense straipsniai, google adsense patarimai, google adsense forumas, google adsense pajamos, reklaminiai banneriai, google adsense informacija, google adsense raktazodziai, uzdarbis internete, google adsense, google adsense aprašas, adsense pajamos, pinigai už paspaudima, spaudyti bannerius, google adsense puslapis, adsense paslaptys, reklamuotis google adsense, adwords google, adsense pinigai, google adsense reklama, reklamines antrastes, adsense lietuviskai, reklaminiai baneriai, pinigai iš google adsense, adsense info lietuviškai, apie google adsense, google adsense čekis, pinigai iš reklamos, adsense programa,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.