adsense interneto svetaine
adsense interneto svetaine - Google AdSense 
 

adsense interneto svetaine

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Invalid click or impression (nekorektiški paspaudimai ar parodymai) – Reklaminės antraštės parodymai ar paspaudimai, kurie buvo nelegalūs – tai tokie kurie buvo atlikti norint dirbtinai padidinti paordymų ar paspaudimų skaičių. Google sudėtingos technologijos analizuoja visus paspaudimus bei parodymus ir tiria ar jie nėra dirbtiniai norint paprasčiausiai pasipelnyti iš Google.

Google AdSense sąvoka: Ad layout code (Skydelio kodas) - Tai HTML kodo gabalas, kurį reikia įterpti į jūsų puslapį, kad jame būtų rodoma AdSense reklama.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' adsense interneto svetaine' susiję:

reklaminiai banneriai, kontekstinė reklama, puslapio pinigai, google adsense, google adsense straipsniai, adsense reklama, spaudyti bannerius, reklamuotis google adsense, adsense informacija, adsense informacija lietuviškai, google adsense patarimai, googel adsense tinklalapis, reklamines antrastes, adsense pajamos, pinigai už paspaudima, adsense pinigai, adsense patarimai, reklaminiai skydeliai, google adsense nuorodos, pelningi raktiniai zodziai, google adsense reklama, google pinigai, adsense programa, darbas internete, adsense interneto svetaine, google adsense informacija, google adsense pajamos, uždarbis iš tinklalapio, google adsense pinigai, google adsense atsiliepimai,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.