baneriu programa
baneriu programa - Google AdSense 
 

baneriu programa

Google AdSense - tai programa, skirti uždirbti iš reklamos internete. Mokama už bannerių paspaudimus - už viena paspaudimą realiai nuo 0.10$ iki 5$. Nemokama Registracija:

Google AdSense sąvoka: Cost-per-click (Kaina už paspaudimą) - Tai yra suma, kurią reklamos užsakovas moka kaskart, kai kas nors paspaudžia ant jūsų reklaminio skydelio.

Google AdSense sąvoka: Maximum cost-per-thousand-impressions (maksimali kaina už 1000 parodymų) – Tai maksimali suma už 1000 parodymų, kuria besireklamuojantys gali ir nori mokėti. Google sistema automatiškai pamažina šią sumą, kad reali suma už už paspaudimą būtų lygiai vienu centu didesnė negu minimali reikalinga, kad reklamuotojo reklaminis skydelis patektų į skydelius talpinančių puslapius.

Daugiau skaitykite adsense.klaidutis.lt.

Su ' baneriu programa' susiję:

bannerių programa, spaudyti bannerius, adsense pajamos, yahoo adsense, google adsense informacija, pinigai iš google adsense, uzdarbis internete, pinigai už paspaudimus, google adsense puslapis, pelningi raktiniai zodziai, google adsense atsiliepimai, google adsense pinigai, google adsense info, google adsense lietuvoje, google adsense raktazodziai, pinigai iš tinklalapio, puslapio pinigai, reklamines antrastes, pinigai internete, google adsense, google adsense verslas, google adsense lietuviškai, pinigai už paspaudima, payperclick programa, adsense nemokama registracija, adsense programa, google adsense aprašas, uždarbis internete, google adsense puslapyje, apie google adsense,

Kita

  © Google AdSense informacija lietuvių kalba.